מסירה משפטית

בישראל, פועלות חברות שליחויות רבות אבל לא כולן, מסוגלות לבצע מסירה משפטית.

שירות זה, ניתן רק ע"י מומחים ואנשי צוות מקצועיים, היות ומדובר בסוג של משלוח אקספרס שהוא רגיש במיוחד.

מסירת מסמך משפטי, חייבת להתבצע ביעילות ובמהירות, משום שהליכים משפטיים יכולים להיות תלויים במועד המסירה.

לרוב, השליחים אשר מבצעים שליחויות משפטיות, הינם בעלי קטנוע ועובדים קבוע עם עורכי דין ומוסדות קבועים שמשתמשים בשירותיה של החברה שבה הם מועסקים.

חברות שליחויות המבצעות שליחויות משפטיות, מכירים היטב את האזור שבו יש לשלוח את המסמכים שצריכים להגיע ליעדם ובזמן.

הזמן, הינו גורם חשוב במיוחד ולכן, יש למצוא חברת שליחויות, אשר מתמחה בנושא של מסירה משפטית כאשר היא מגלה אחריות רבה ומכירה את המשמעות של הגעת המסמכים בזמן.

כל הליך המסירות המשפטיות, חייב להתנהל תוך איסוף החומר מהלקוח המוסר.

לאחר שנאספו החומרים המשפטיים, השליח ייצא לדרך, על מנת למסור את המסמכים, כאשר הוא יוודא את החתימה של מי שקיבל את המסמכים המשפטיים.

קיים יתרון רב בשימוש של חברת שליחויות אמינה המתמחה עם מסירת מסמכים משפטים, למשל כאשר אתם חוסכים עמידה בתור בדואר, לגשת למשרדים ממשלתיים או לבתי משפט בעצמכם.

חברת ג'ינג'ו שליחויות, תעניק לכם שירות אישי, מקצועי ואדיב, מענה מהיר לכל שאלה גם באמצעות WHATSAPP, מחירים אטרקטיביים במיוחד והעיקר – חיסכון רב בזמן ובכסף.

מעוניינים בשליחות מקצועית, זריזה ובמחיר משתלם?
השאירו פרטים ותנו לנו לדאוג לכם!

עורכי דין בכל הארץ משתמשים באופן קבוע עם חברה המתמחה במסירה משפטית

הלקוחות אשר משתמשים עם חברה העוסקת עם מסירה משפטית, הם לרוב משרדי עורכי דין…

משרדי עורכי דין ברחבי הארץ, מעוניינים להעביר צווים, מסמכים לבתי המשפט, לביה"ד הרבני או ללקוחות עצמם.

העברתם של מסמכים משפטיים למשרדי ממשלה או בימ"ש, נעשית באמצעות שליח מיוחד.

יש לציין כי משרדי ממשלה נוספים, נעזרים בשליחות זו, כגון: ההוצאה לפועל, משכונות, רשם החברות, טאבו, העברת מסמכים בעלי סיווג ביטחוני גבוה ועוד.

כאשר המסמכים המשפטיים או המוסדיים מגיעים ליעדם בזמן, הכול זורם כתקנו ושום דבר או פעולה לא נפגע.

שליחויות כמו מסירה משפטית, יכולים להיעשות על בסיס קבוע או חד פעמי, לשנה או יותר.

ישנם מוסדות אשר עובדים עם חברת שליחויות על בסיס קבוע, כשאר מוסדות אלה הם: משרד הפנים, הכנסת, משרד המשפטים, רואי חשבון וכמובן עורכי הדין, נוטריונים, אדריכלים, קבלנים ועוד.

יש לציין כי חברת השליחויות הוותיקה ג'ינג'ו שליחויות, מעניקה ללקוחותיה הקבועים תעריף מוזל בהרבה מאשר של שליחויות חד פעמיות.

יש לציין, כי כאשר אתם בוחרים חברת שליחויות המתמחה בנושא של מסירה משפטית, יש לוודא, כי מסירה זו, תבצע באופן מאובטח ולכן יש לבחור בחברת שליחויות מנוסה וותיקה, אשר עוסקת בשליחויות משפטיות שנים רבות ולשביעות רצונם של עורכי הדין ושאר הלקוחות המעוניינים בשירות זה באופן קבוע.

מסירה משפטית - מסירה אישית לכל דבר ועניין

יש לציין, כי מסירת מסמכים משפטיים כמו מסירות משפטיות, הן מסירות אישיות לכל דבר ועניין, כך שזה יהיה היחס שהחבילות או המסמכים המשפטיים שלכם אמורים לקבל מסירה רגישה זו, אמורה להתבצע באופן אישי ומהיר, תוך כדי כך שהשליחים מקפידים על מלאכתם והתאמה ללוח הזמנים של הלקוחות, אשר מבקשים שירות רגיש, אחראי ויעיל כגון מסירות משפטיות.

אם מדובר על כתבי תביעה, כתבי הגנה, חוזים למיניהם, כתבי נוטריון ועוד, כל אלה הם ממכים שהם רגישים במיוחד ולכן, מומלץ כי לא יפלו לידיים הלא נכונות.

השלכות של טעות במסירות משפטיות, עלולות להיות קשות במיוחד.

אם שולחים מסמכים רגישים אלה באמצעות הדואר, קיים סיכון כי מסמכים אלה יפלו לידיים של מי שאינו אמור להיות חשוף אליהם.

כאשר תיעזרו בשירות של שליחויות משפטיות, תוכלו בהחלט להישאר רגועים, היות ומדובר על חברות מקצועיות, אשר מעסיקות שליחים מקצועיים שהם בעלי תודעת שירות גבוהה ואחריות רבה.

במידה ומדובר על שליחת חומרים משפטיים, חשוב למקד את החיפוש בחברת שליחויות שמבצעת מסירות משפטיות ולהגיע לאתר אל החברה שמסוגלת לתת לכם את המענה הטוב ביותר.

ישנם משרדים רבים של עורכי דין, עסקים או מוסדות ציבוריים וכן, לקוחות פרטיים, אשר מסתייעים בשירות שליחויות לעסקים מהיר ואמין.

רוב החברות ועורכי הדין, עורכים סקר שוק בין חברות השליחויות, כאשר הם רואים לנגד עיניהם את העלות מול התועלת.

במסירה משפטית - יש לבחור את השירות הטוב ביותר

על מנת שתהיו בטוחים כי המסמכים המשפטיים יגיעו בבטחה ובזמן ליעדם, יש למצוא חברת שליחויות המתמחה בסוג שירות זה.

אחת מהחברות העוסקות בתחום שנים, תוך שביעות רצון של לקוחותיה הרבים, הינה חברת ג'ינג'ו שליחויות, אשר רואה מול עיניה את טובת לקוחותיה, תוך שמירה על דיסקרטיות, ווידוא חתימה ואחריות מלאה.

חברת שליחויות מנוסה כמו ג'ינג'ו שליחויות, תבצע עבורכם מסירות משפטיות וכן בעצה או מידע, בכדי לבצע את המסירה המשפטית על הצד הטוב והבטוח ביותר.

לסיכום – קיומן של חברות שליחויות משפטיות, נוצר רק בעקבות הצורך הרב של עורכי הדין להעביר מסמכים משפטים לגורמים שונים.

ללא ספק, כאשר משרדי עורכי דין  או מוסדות ציבוריים, אשר בוחרים לעבוד עם שליח פנימי, ייאלצו להקצות תקציב מיוחד, היות ומדובר על עבודה במשרה מלאה.

שירות כגון מסירות או שליחויות משפטיות, דורשים עבודה אמינה, יסודית וזריזה, היות והמסמכים המשפטיים חייבים להגיע מהר ובזמן לידיים הנכונות.

כמו כן, תמצאו אצלנו מגוון רחב של שירותי משלוח כמו: שליחויות מהיום להיום, שליחויות מהיום למחר, משלוחים עם רכב, משלוח חבילות, משלוחים 24 שעות, משלוחים בינעירוניים, שליחויות לעורכי דין ועוד…

אולי יעניין אותך גם:
בתמונה שליח מספק חבילה למעצבת בגדים בשירות שליחויות לעסקים
סוגי שליחויות
שליחויות לעסקים

אחד משירותי השליחויות הנפוצות הינו שליחויות לעסקים וכן, לרוב מדובר בשליחויות מהיום למחר. חנויות ובתי עסק היום, מנהלים מערך של חנויות  E-COMMERCEוהכוונה היא לחנויות אינטרנטיות,

המשך לכל הפרטים »
בתמונה עורך דין מקבל שירות שליחויות לעורכי דין מאת ג'ינג'ו שליחויות
סוגי שליחויות
שליחויות לעורכי דין

עבודתם השוטפת של עורכי הדין, תלויה רבות במסמכים אשר עליהם להעביר ליעדים השונים. ישנם חומרים שיש להעביר אל בתי המשפט או חומרים סודיים במשלוח חבילות

המשך לכל הפרטים »
בתמונה מוצג שליח שמבצע משלוח אקספרס מהיר כמו על טיל
סוגי שליחויות
משלוח אקספרס

הזמנים אשר בהם אנו חיים, הכול קורה מהר מאוד ואפילו מהר מדי… אנו יכולים לנהל את שגרת יומנו באמצעות הטלפון החכם שלנו ובאמצעים טכנולוגיים מתקדמים

המשך לכל הפרטים »
נגישות
רגע אחד!
לפני שאתם עוזבים,
קבלו מאתנו חבילת משלוחים לעסקים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
השאירו פרטים בטופס וקבלו את ההטבה...