משלוחים עם רכב

הרכישות באמצעות האינטרנט של מוצרים רבים רק גדלים בקצב ענק.

זו הסיבה שחברות שליחויות רבות, התווספו לשוק, כאשר הן מבצעות משלוחים עם רכב, בשל הכמויות הגדולות של מוצרים שיש לשנע לאזורים רבים בארץ.

בחברות השליחויות השונות והרבות בארץ, מקדישים תשומת לב רבה, כך שהמשלוחים יגיעו ליעדם בזמן.

יש לציין, כי לחבילות שיש לשנע, מתווספים גם מסמכים שיש לשנע באזורים הנמצאים באזור חלוקת המשלוחים, מה שמקצר ומייעל  את מערך השליחויות לעסקים.

הלוגיסטיקה הנכונה, היא מילת המפתח בכל חברת שליחויות מקצועית ולכן, היא נערכת בהתאם, הן מבחינת השליחים, רכבי השינוע והקטנועים, כאשר מדובר על שליחויות מהיום להיום או כל שליחויות אחרת של מסמכים ומעטפות כמו שירות מסירה משפטית וכו'.

הבחירה בחברת שליחויות שמחזיקה בצי רכב מסחרי, כאשר הנהגים שהם השליחים, מכירים את החוקים בהעברות סחורות ושינוען הנכון, על מנת שהסחורות או החבילות יגיעו בשלמותן ליעד.

העמסת מטענים לרכבים מסחריים, מהווה אתגר יומי עבור כל נהג העובד על רכב מסחרי בחברת שליחויות, אשר משנעת כמויות גדולות של חבילות מדי יום.

במדינה מתוקנת כמו ישראל, קיימים חוקים ברורים, אשר קשורים להעמסה על רכבים מסחריים, חוקים אלה למעשה, נועדו להבטיח את בטיחותו של הנהג וכלי רכב אחרים על הכביש.

הדבר החשוב הוא שלא יהיה חופש תנועה ברכב שיש בו משלוחים לשינוע.

כאשר ישנה בלימה, החפצים יכולים להיות מסוכנים.

זו הסיבה שיש לעגן משלוחים עם רכב, כך שהנסיעה תהיה בטוחה.

את החפצים הכבדים יש למקם על רצפת הרכב כאשר הם יהיו דחוסים אחד ליד השני.

כל נהג משלוחים, מכיר היטב את החוקים, היות וזה מקור פרנסתו ועל מנת שלא יקבל קנסות, או הורדת נקודות, מה שיפגע בפרנסתו.

מעוניינים בשליחות מקצועית, זריזה ובמחיר משתלם?
השאירו פרטים ותנו לנו לדאוג לכם!

הכרת חוקי הנהיגה והשינוע באמצעות משלוחים עם רכב מסחרי מחייבת כל שליח בעמידה בהם

כאשר שליחים מעמיסים רכבים מסחריים, על מנת לשנע משלוח חבילות רבות, הם יודעים, כי חפצים כבדים, יש למקם על רצפת הרכב, כאשר הם דחוסים ונתמכים, ע"י גב המושב או באמצעות הקירות של תא המטען של הרכב המסחרי.

מומלץ וחשוב, לא להערים חבילות, מעל לקו הגובה של הנהג או הנוסע היושב לידו.

כלל חשוב זה, מבטיח, כי החפצים לא יעופו מהחלק האחורי לחלקו הקדמי של רכב השינוע בעת בלימה פתאומית, וכן, שדה הראייה של הנהג יהיה פנוי.

כאשר הרכב עמוס במשלוחים, יש להקפיד על נהיגה במהירות נמוכה וכן, חובה להאט בסיבובים ולבצע את הסיבובים ברכב באיטיות.

יש לתכנן את מרחק הבלימה כאשר השליחים מבצעים משלוחים עם רכב, כך שניתן יהיה גם להימנע ככל שניתן מבלימות פתאומיות.

למרות שהרכבים המסחריים המודרניים, הינם רכבים בטיחותיים אשר מטרתם היא לספק הגנה וביטחון לנהג, חובה לפעול על פי החוקים של ההעמסה על רכב מסחרי.

ניתן לקבל חוויית נהיגה מוצלחת, גם שהרכב עמוס לאיפה ולכן, חברות שליחויות רבות, אשר מצד אחד, דואגות לשינוע הסחורה מהר ככל שניתן ליעדים השונים, אך מצד שני, דואגות לשלומם של השליחים, מתכננות מראש את זמני הנסיעה, מה שיכול לתפוס שתי ציפורים במכה אחת.

חברות שליחויות, דואגות לכל מיני גדלים של רכבי שינוע מסחריים, כך שהרכב מותאם, לפי כמות ומשקל החבילות שעל הרכב לשנע בכל יום.

חברת  משלוחים עם רכב, תדאג לצי גדול של רכבים בפריסה ארצית, מה שיאפשר לחברה, להתפרס על אזורים גדולים יותר ורבים על מנת שתוכל לספק שירות משלוחים בינעירוניים בין הערים השונות בארץ, מה שיגדיל את רווחיה ואת נתח הלקוחות.

חברת משלוחים עם רכב מקצועית ובעלת מוניטין מחזיקה שליחים מיומנים ובעלי מוטיבציה

זה גם שם המשחק, כאשר מדובר בחברות שליחויות, אשר שמן הטוב הולך לפניהן.

כאשר השליחים הם מיומנים ובעלי מוטיבציה, מדובר למעשה לא בכמות כי אם באיכות, תודעת שירות גבוהה, עמידה ביעדים ובזמנים ושירות אדיב מעל למצופה.

זה ממש לא משנה אם מדובר על שליח על קטנוע או משלוחים עם רכב, שירות יעיל, הוא זה שיגרום לחברת שליחויות לשמור על שמה הטוב ולהשיג לקוחות רבים, אשר מגיעים לא מפרסום, כי אם מפה לאוזן בהמלצה של בעלי העסקים.

ישנן שליחויות של פרחים, ספרים, דברי דפוס, אשר מצריכים משלוח אקספרס באמצעות שירות משלוחים עם רכב מסחרי ולכן, חברות שליחויות מוכרות וותיקות, מחזיקות בציי רכב וקטנועים, מה שיתאים לכל סוגי המשלוח.

לרוב חברות שליחויות המעמיסות משלוחים רבים הכוללים סחורות, אשר עליהן להגיע בשירות שליחויות מהיום למחר, מחזיקות במחסן, אשר יאחסן את הסחורה, כאשר המחסן מאובטח והסחורה מאובטחת מרגע השינוע, האחסון ועד ההגעה ליעד.

איך ניתן למצוא חברת משלוחים עם רכב אמינה המבצעת שליחויות באמצעות רכב?

כאמור כמו שאר בעלי המקצוע, מדובר על חברות ששמן והמוניטין הולך לפניהן כבר שנים.

המלצות ע"י קולגות גם מבורכות ולכן, יש לברר לגבי כמה פרמטרים מנחים כמו: יעילות, וותק, עמידה בזמנים שירות מחירים וכדומה.

חברת ג'ינגו שליחויות, הינה חברת שליחויות וותיקה ואמינה, הקיימת בפריסה ארצית.

החברה מחזיקה בשליחים מקצועיים רבים, אשר מעניקים שירות אדיב ודיסקרטי לחברות (למשל: שליחויות לעורכי דין), בעלי עסקים ולמגזר הפרטי.

לחברה, מחירים סבירים ביותר וניתן להשוות אותם מול חברות שליחים וותיקות אחרות.

החברה מעניקה שירות משלוחים 24 שעות ביממה והיא אחראית על כל סוגי המשלוחים הן באחסון והן בביטוח שהיא מבטחת כל משלוח.

לחברה מערך לוגיסטי מוקפד, מענה אנושי און ליין באמצעות מסרונים וואטסאפ, כך שתוכלו תמיד לדעת היכן נמצא בדיוק המשלוח או החבילה ומתי הגיעה ליעדה.

אולי יעניין אותך גם:
שליח של ג'ינג'ו שליחויות מספק משלוח ללקוחה בשירות משלוח חבילות בכל הגדלים
סוגי שליחויות
משלוח חבילות

עידן שליחות של חבילות בדואר כבר נמצא מאחורינו, היות והיקפי משלוח חבילות בארץ עלה באופן משמעותי בשל העלייה באיכות החיים והרכישות הרבות המתבצעות בכל יום

המשך לכל הפרטים »
בתמונה שליח עם רכב מטעם ג'ינג'ו שליחויות מבצע שירות משלוחים עם רכב
סוגי שליחויות
משלוחים עם רכב

הרכישות באמצעות האינטרנט של מוצרים רבים רק גדלים בקצב ענק. זו הסיבה שחברות שליחויות רבות, התווספו לשוק, כאשר הן מבצעות משלוחים עם רכב, בשל הכמויות

המשך לכל הפרטים »
שליח מבצע מסירה משפטית מטעם חברת שליחויות ג'ינג'ו
סוגי שליחויות
מסירה משפטית

בישראל, פועלות חברות שליחויות רבות אבל לא כולן, מסוגלות לבצע מסירה משפטית. שירות זה, ניתן רק ע"י מומחים ואנשי צוות מקצועיים, היות ומדובר בסוג של

המשך לכל הפרטים »
בתמונה שליח מספק חבילה למעצבת בגדים בשירות שליחויות לעסקים
סוגי שליחויות
שליחויות לעסקים

אחד משירותי השליחויות הנפוצות הינו שליחויות לעסקים וכן, לרוב מדובר בשליחויות מהיום למחר. חנויות ובתי עסק היום, מנהלים מערך של חנויות  E-COMMERCEוהכוונה היא לחנויות אינטרנטיות,

המשך לכל הפרטים »
נגישות
רגע אחד!
לפני שאתם עוזבים,
קבלו מאתנו חבילת משלוחים לעסקים
במחירים אטרקטיביים במיוחד
השאירו פרטים בטופס וקבלו את ההטבה...